16.09.21 року Львівський науково- дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиціі Украіни розпочав свою роботу у місті Києві через новостворене Київське відділення ЛНДІСЕ.

Друзі та колеги, раді Вам розказати, що 16.09.21 року Львівський науково- дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиціі Украіни розпочав свою роботу у місті Києві через новостворене Киівське відділення ЛНДІСЕ.

Під час відкриття ми ставили за мету публічно задекларувати основні принципи нашої роботи:  прозорість,  професійність і  оперативність, а також ознайомити із штатом судових експертів та видом судових експертиз, які проводитимуться у Київському відділенні ЛНДІСЕ Мінюсту.
З моменту відкриття уже нові завдання щодо реалізації усього задекларованого, але наявність фото ще трішки нагадує про теплу професійну атмосферу, яка завдяки усім Вам друзі, колеги, усіма присутнім була створена і яку намагатимемось зберігати! 
Участь керівників самоврядних професійних організації, інститутів КНУ ім. Т. Шевченка, судів, адвокатів та науковців, представників правоохоронного сектору, приватних виконавців та арбітражних керуючих, підписання ряду меморандумів і висловлення розуміння так необхідної співпраці дало нам остаточну впевненість у тому, що попит професійного середовища на такий крок є і визрів уже давно, а ще однозначний висновок- судові експертизи об’єднують!
Дякуємо за підтримку і працюємо в напрямку утвердження задекларованого!

 

 

 

ККиїв2

Київ3