ОРАТОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ОЛЕКСІЙОВИЧ

Оратовський В.О. народився 25.08.1936 р. в селі Аксьонівка Чернишевського району Читинської області (Росія). Освіта вища – юрист; закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка.

Очолював Львівське відділення КНДІСЕ з 18.03.1975 року (наказ КНДІСЕ № 37 від 18.03.1975 р.) як виконуючий обов’язки, а з 06.08.1975 р. безпосередньо як завідуючий (наказ Міністра юстиції Української РСР № 137/6).

До цього працював прокурором-криміналістом та старшим слідчим прокуратури Львівської області.

Оратовський В.О. працював завідувачем відділення до 10.05.1993 р. – і був переведений на посаду заступника завідувача Львівським відділенням за станом здоров’я. З 21.10.1994 р. короткочасно виконував обов’язки завідувача Львівським відділенням, звільнився наприкінці 1994 року у зв’язку із виходом на пенсію.