ТЕРТИЧНИЙ ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ

Тертичний В.Г. народився 08 червня 1951 року в с. Баківці Луцького району Волинської області. Освіта вища – юрист; у 1974 році закінчив Харківський юридичний інститут.

Після отримання вищої освіти Тертичний В.Г. працював в органах прокуратури, місцевих органах влади, управління юстиції, державної судової адміністрації. До призначення у  Львівське відділення КНДІСЕ працював заступником начальника Управління юстиції Львівського облвиконкому.

Тертичний В.Г. очолював Львівське відділення КНДІСЕ з 10.05.1993 року (наказ КНДІСЕ № 58  від 04.05.1993 р.).

Звільнився за власним бажанням 21 жовтня 1994 року (наказ КНДІСЕ № 174 від 01.10.1994 р.).