Шановні Замовники!

У зв’язку з агресією (повномасштабним вторгненням) РФ, керівництвом ЛНДІСЕ було прийнято рішення про необхідність інформування та консультування замовників експертиз (правоохоронні органи, суди, адвокати та інші фізичні і юридичні особи) по всіх експертних напрямках, які виконуються в ЛНДІСЕ в режимі он-лайн.

Свої запитання Ви, можете надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., заздалегідь, тема повідомлення «Консультація». Відповідь буде надана в режимі он-лайн.

Заявки на підключення до он-лайн режиму подавати не пізніше ніж за одну добу до часу консультацій на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за формою:

Призвіще, ім’я, по батькові

Найменування установи, організації

посада

електронна пошта

Мобільний  телефон

У визначений час Ви зможете отримати відповіді та додатково поставити запитання до експертів ЛНДІСЕ про особливості призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, строки їх проведення, в межах чинного законодавства.